Hakkımızda - Tura Anaokulu | Buca - İZMİR 

Kurumsal

Hakkımızda

2015 yılından beri Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak hizmet veren kurumumuz 2018 yılında yenilenen yüzüyle hizmetlerine devam etmektedir.

Çocuklarımıza karşılaştığı güçlükleri yenme,sorunları çözme yetisi kazandırma,doğru kararlar vererek yaşamın her alanında başarılı olmaları için eğitim başta olmak üzere, gerekli ortam ve olanakları okulumuz da sunmaktayız.

Çocuklarımızın her türlü gereksinimlerini karşılamak,karşı karşıya bulundukları olumsuzlukları gidermek,yaşam koşullarını iyileştirmek,beklentilerine yanıt oluşturmak ve sorunlarına çözüm üretmek için hiçbir özveriden kaçınmamaktayız.

Kurumumuz da kullanılan sebze ve meyvelerimiz Fethiye’de   bulunan organik bahçemizde yetiştirilmek de olup, mevsiminde taze ve doğal olarak çocuklarımıza sunulmaktadır.

Çocukların ilk öğretmeni olan ailelerinin eğitimimize katılımını ve programımızın temel taşı ,aile ile işbirliğinin,onların katkılarının okulumuzun ve çocuklarımızın başarısının devamlılığının çok önemli ve vazgeçilmez bir parçası olduğunu  hiç aklımızdan çıkarmayız.Bu nedenle ÖZEL TuRa Anaokulu olarak aileler,okul ve öğretmenlerimiz arasında yakın karşılıklı güven ve saygıya dayalı ilişkiler kurulmasını sağlarız.Okulumuzun kapısı ailelerimize her zaman  açıktır.

 

 

ÖZEL TURA ANAOKULU İŞBİRLİĞİ  İLE YETİŞEN ÇOCUK:

*Kendi davranışları üzerinde düşünebilir,

*Düşüncelerini,isteklerini ifade edebilir,

*Kendi kendini yönlendirebilir,

*Her yaşta insanla sağlıklı iletişim kurabilir,

*Hoşgörülüdür,

*Hayal kırıklıklarının üstesinden gelebilir,

*Sorunlarına akılcı ve yaratıcı çözümler bulabilir

*Öğrenmenin zevkli bir uğraş olduğunu keşfeder ve mutlu bir öğrenim hayatı yaşar.